Season Fixture

Season 
Grade 
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full Results
Round 1
9 Jun 18 9:00AM Singleton   v   Bye  
9 Jun 18 9:00AM Macleay  15 def by 21  Kurri Kurri Court 26 Official result
9 Jun 18 9:00AM Grafton  31 def 5  Quirindi Court 16 Official result
9 Jun 18 9:00AM Tamworth  15 def 6  Armidale District Court 18 Official result
9 Jun 18 9:00AM Mudgee District  19 def 13  Narrandera Court 17 Official result
9 Jun 18 9:00AM Port Stephens  11 def by 16  Young & District Court 24 Official result
9 Jun 18 9:00AM Tumut  14 def by 21  Lower Clarence Court 21 Official result
9 Jun 18 9:00AM Mount Druitt  26 def 20  Goulburn & District Court 23 Official result
9 Jun 18 9:00AM Brunswick Byron  23 def 16  Muswellbrook Court 19 Official result
9 Jun 18 9:00AM Eurobodalla  14 def by 18  Lake Cargelligo Court 27 Official result
9 Jun 18 9:00AM Blayney  18 def 14  Forbes Court 25 Official result
Round 3
9 Jun 18 10:00AM Kurri Kurri  12 def by 14  Singleton Court 24 Official result
9 Jun 18 10:00AM Quirindi  14 def by 18  Macleay Court 25 Official result
9 Jun 18 10:00AM Armidale District  12 def by 18  Grafton Court 23 Official result
9 Jun 18 10:00AM Narrandera  3 def by 33  Tamworth Court 17 Official result
9 Jun 18 10:00AM Young & District  6 def by 14  Mudgee District Court 16 Official result
9 Jun 18 10:00AM Lower Clarence  20 def 11  Port Stephens Court 19 Official result
9 Jun 18 10:00AM Goulburn & District  21 drew 21  Tumut Court 27 Official result
9 Jun 18 10:00AM Muswellbrook  31 def 11  Mount Druitt Court 18 Official result
9 Jun 18 10:00AM Lake Cargelligo  7 def by 21  Brunswick Byron Court 21 Official result
9 Jun 18 10:00AM Forbes  26 def 8  Eurobodalla Court 26 Official result
9 Jun 18 10:00AM Bye v Blayney  
Round 5
9 Jun 18 11:00AM Singleton  18 def 2  Quirindi Court 17 Official result
9 Jun 18 11:00AM Macleay  8 def by 15  Armidale District Court 26 Official result
9 Jun 18 11:00AM Grafton  19 def by 20  Narrandera Court 16 Official result
9 Jun 18 11:00AM Tamworth  16 def 11  Young & District Court 24 Official result
9 Jun 18 11:00AM Mudgee District  13 def by 17  Lower Clarence Court 27 Official result
9 Jun 18 11:00AM Port Stephens  17 def 12  Goulburn & District Court 25 Official result
9 Jun 18 11:00AM Tumut  10 def by 24  Muswellbrook Court 18 Official result
9 Jun 18 11:00AM Mount Druitt  14 def by 21  Lake Cargelligo Court 21 Official result
9 Jun 18 11:00AM Brunswick Byron  19 def 14  Forbes Court 23 Official result
9 Jun 18 11:00AM Eurobodalla  4 def by 19  Blayney Court 19 Official result
9 Jun 18 11:00AM Kurri Kurri   v   Bye  
Round 7
9 Jun 18 12:00PM Armidale District  12 def by 18  Singleton Court 21 Official result
9 Jun 18 12:00PM Narrandera  10 def by 13  Macleay Court 24 Official result
9 Jun 18 12:00PM Young & District  9 def by 21  Grafton Court 25 Official result
9 Jun 18 12:00PM Lower Clarence  13 def by 18  Tamworth Court 17 Official result
9 Jun 18 12:00PM Goulburn & District  16 def by 23  Mudgee District Court 16 Official result
9 Jun 18 12:00PM Muswellbrook  25 def 11  Port Stephens Court 23 Official result
9 Jun 18 12:00PM Lake Cargelligo  16 def by 23  Tumut Court 27 Official result
9 Jun 18 12:00PM Forbes  23 def 17  Mount Druitt Court 26 Official result
9 Jun 18 12:00PM Blayney  19 def by 24  Brunswick Byron Court 18 Official result
9 Jun 18 12:00PM Bye v Eurobodalla  
9 Jun 18 12:00PM Kurri Kurri  24 def 2  Quirindi Court 19 Official result
Round 9
9 Jun 18 1:00PM Singleton  22 def 12  Narrandera Court 27 Official result
9 Jun 18 1:00PM Macleay  14 def 11  Young & District Court 24 Official result
9 Jun 18 1:00PM Grafton  15 def 13  Lower Clarence Court 17 Official result
9 Jun 18 1:00PM Tamworth  23 def 7  Goulburn & District Court 16 Official result
9 Jun 18 1:00PM Mudgee District  8 def by 22  Muswellbrook Court 25 Official result
9 Jun 18 1:00PM Port Stephens  25 def 12  Lake Cargelligo Court 18 Official result
9 Jun 18 1:00PM Tumut  16 def 14  Forbes Court 26 Official result
9 Jun 18 1:00PM Mount Druitt  12 def by 26  Blayney Court 19 Official result
9 Jun 18 1:00PM Brunswick Byron  29 def 12  Eurobodalla Court 23 Official result
9 Jun 18 1:00PM Armidale District  15 def by 21  Kurri Kurri Court 21 Official result
9 Jun 18 1:00PM Quirindi   v   Bye  
Round 11
9 Jun 18 2:00PM Young & District  16 def by 24  Singleton Court 24 Official result
9 Jun 18 2:00PM Lower Clarence  14 def 13  Macleay Court 21 Official result
9 Jun 18 2:00PM Goulburn & District  21 def by 23  Grafton Court 23 Official result
9 Jun 18 2:00PM Muswellbrook  17 def 15  Tamworth Court 26 Official result
9 Jun 18 2:00PM Lake Cargelligo  19 drew 19  Mudgee District Court 16 Official result
9 Jun 18 2:00PM Forbes  14 def 8  Port Stephens Court 27 Official result
9 Jun 18 2:00PM Blayney  16 def by 19  Tumut Court 25 Official result
9 Jun 18 2:00PM Eurobodalla  22 def 17  Mount Druitt Court 17 Official result
9 Jun 18 2:00PM Bye v Brunswick Byron  
9 Jun 18 2:00PM Kurri Kurri  18 def 10  Narrandera Court 19 Official result
9 Jun 18 2:00PM Quirindi  4 def by 31  Armidale District Court 18 Official result
Round 13
9 Jun 18 3:00PM Singleton  19 def by 21  Lower Clarence Court 26 Official result
9 Jun 18 3:00PM Macleay  11 drew 11  Goulburn & District Court 27 Official result
9 Jun 18 3:00PM Grafton  19 def by 23  Muswellbrook Court 16 Official result
9 Jun 18 3:00PM Tamworth  23 def 9  Lake Cargelligo Court 23 Official result
9 Jun 18 3:00PM Mudgee District  10 def by 13  Forbes Court 19 Official result
9 Jun 18 3:00PM Port Stephens  11 def by 24  Blayney Court 25 Official result
9 Jun 18 3:00PM Tumut  18 def 13  Eurobodalla Court 24 Official result
9 Jun 18 3:00PM Mount Druitt  11 def by 35  Brunswick Byron Court 17 Official result
9 Jun 18 3:00PM Young & District  20 def 16  Kurri Kurri Court 21 Official result
9 Jun 18 3:00PM Narrandera  24 def 13  Quirindi Court 18 Official result
9 Jun 18 3:00PM Armidale District   v   Bye  
Round 14
10 Jun 18 8:30AM Goulburn & District  15 def 9  Singleton Court 17 Official result
10 Jun 18 8:30AM Muswellbrook  27 def 4  Macleay Court 21 Official result
10 Jun 18 8:30AM Lake Cargelligo  10 def by 21  Grafton Court 26 Official result
10 Jun 18 8:30AM Forbes  13 def by 16  Tamworth Court 19 Official result
10 Jun 18 8:30AM Blayney  17 def 7  Mudgee District Court 18 Official result
10 Jun 18 8:30AM Eurobodalla  4 def by 10  Port Stephens Court 27 Official result
10 Jun 18 8:30AM Brunswick Byron  26 def 11  Tumut Court 25 Official result
10 Jun 18 8:30AM Bye v Mount Druitt  
10 Jun 18 8:30AM Kurri Kurri  11 def by 21  Lower Clarence Court 24 Official result
10 Jun 18 8:30AM Quirindi  4 def by 17  Young & District Court 23 Official result
10 Jun 18 8:30AM Armidale District  10 def by 12  Narrandera Court 16 Official result
Round 16
10 Jun 18 9:30AM Singleton  12 def by 29  Muswellbrook Court 16 Official result
10 Jun 18 9:30AM Macleay  15 drew 15  Lake Cargelligo Court 23 Official result
10 Jun 18 9:30AM Grafton  24 def 8  Forbes Court 21 Official result
10 Jun 18 9:30AM Tamworth  19 def 17  Blayney Court 17 Official result
10 Jun 18 9:30AM Mudgee District  10 def 9  Eurobodalla Court 25 Official result
10 Jun 18 9:30AM Port Stephens  10 def by 29  Brunswick Byron Court 26 Official result
10 Jun 18 9:30AM Tumut  11 def 9  Mount Druitt Court 19 Official result
10 Jun 18 9:30AM Goulburn & District  21 def 14  Kurri Kurri Court 27 Official result
10 Jun 18 9:30AM Lower Clarence  22 def 3  Quirindi Court 24 Official result
10 Jun 18 9:30AM Young & District  13 def 12  Armidale District Court 18 Official result
10 Jun 18 9:30AM Narrandera   v   Bye  
Round 18
10 Jun 18 10:30AM Lake Cargelligo  12 def by 28  Singleton Court 25 Official result
10 Jun 18 10:30AM Forbes  13 def 7  Macleay Court 18 Official result
10 Jun 18 10:30AM Blayney  15 def by 16  Grafton Court 23 Official result
10 Jun 18 10:30AM Eurobodalla  2 def by 24  Tamworth Court 17 Official result
10 Jun 18 10:30AM Brunswick Byron  20 def 7  Mudgee District Court 16 Official result
10 Jun 18 10:30AM Mount Druitt  17 def 14  Port Stephens Court 19 Official result
10 Jun 18 10:30AM Bye v Tumut  
10 Jun 18 10:30AM Kurri Kurri  14 def by 27  Muswellbrook Court 26 Official result
10 Jun 18 10:30AM Quirindi  6 def by 25  Goulburn & District Court 21 Official result
10 Jun 18 10:30AM Armidale District  9 def by 14  Lower Clarence Court 27 Official result
10 Jun 18 10:30AM Narrandera  6 def by 16  Young & District Court 24 Official result
Round 20
10 Jun 18 11:30AM Singleton  14 def by 21  Forbes Court 16 Official result
10 Jun 18 11:30AM Macleay  12 def by 18  Blayney Court 26 Official result
10 Jun 18 11:30AM Grafton  17 def 5  Eurobodalla Court 23 Official result
10 Jun 18 11:30AM Tamworth  13 def by 15  Brunswick Byron Court 25 Official result
10 Jun 18 11:30AM Mudgee District  21 def 7  Mount Druitt Court 17 Official result
10 Jun 18 11:30AM Port Stephens  18 def 16  Tumut Court 24 Official result
10 Jun 18 11:30AM Lake Cargelligo  18 drew 18  Kurri Kurri Court 19 Official result
10 Jun 18 11:30AM Muswellbrook  30 def 2  Quirindi Court 18 Official result
10 Jun 18 11:30AM Goulburn & District  5 def by 12  Armidale District Court 21 Official result
10 Jun 18 11:30AM Lower Clarence  19 def 9  Narrandera Court 27 Official result
10 Jun 18 11:30AM Young & District   v   Bye  
Round 22
10 Jun 18 12:30PM Blayney  21 def 16  Singleton Court 19 Official result
10 Jun 18 12:30PM Eurobodalla  5 def by 21  Macleay Court 25 Official result
10 Jun 18 12:30PM Brunswick Byron  22 def 12  Grafton Court 26 Official result
10 Jun 18 12:30PM Mount Druitt  9 def by 23  Tamworth Court 16 Official result
10 Jun 18 12:30PM Tumut  18 def by 21  Mudgee District Court 17 Official result
10 Jun 18 12:30PM Bye v Port Stephens  
10 Jun 18 12:30PM Kurri Kurri  18 def by 24  Forbes Court 21 Official result
10 Jun 18 12:30PM Quirindi  12 def by 24  Lake Cargelligo Court 27 Official result
10 Jun 18 12:30PM Armidale District  7 def by 19  Muswellbrook Court 23 Official result
10 Jun 18 12:30PM Narrandera  19 def by 28  Goulburn & District Court 18 Official result
10 Jun 18 12:30PM Young & District  9 def by 16  Lower Clarence Court 24 Official result
Round 24
10 Jun 18 1:30PM Singleton  10 def 7  Eurobodalla Court 21 Official result
10 Jun 18 1:30PM Macleay  8 def by 23  Brunswick Byron Court 18 Official result
10 Jun 18 1:30PM Grafton  23 def 13  Mount Druitt Court 26 Official result
10 Jun 18 1:30PM Tamworth  21 def 8  Tumut Court 27 Official result
10 Jun 18 1:30PM Mudgee District  26 def 9  Port Stephens Court 25 Official result
10 Jun 18 1:30PM Blayney  17 def 15  Kurri Kurri Court 17 Official result
10 Jun 18 1:30PM Forbes  35 def 9  Quirindi Court 24 Official result
10 Jun 18 1:30PM Lake Cargelligo  24 def 13  Armidale District Court 19 Official result
10 Jun 18 1:30PM Muswellbrook  27 def 6  Narrandera Court 23 Official result
10 Jun 18 1:30PM Goulburn & District  16 def 14  Young & District Court 16 Official result
10 Jun 18 1:30PM Lower Clarence   v   Bye  
Round 26
10 Jun 18 2:30PM Brunswick Byron  26 def 4  Singleton Court 16 Official result
10 Jun 18 2:30PM Mount Druitt  17 drew 17  Macleay Court 17 Official result
10 Jun 18 2:30PM Tumut  13 def by 20  Grafton Court 23 Official result
10 Jun 18 2:30PM Port Stephens  14 def by 26  Tamworth Court 24 Official result
10 Jun 18 2:30PM Bye v Mudgee District  
10 Jun 18 2:30PM Kurri Kurri  18 def 10  Eurobodalla Court 19 Official result
10 Jun 18 2:30PM Quirindi  7 def by 26  Blayney Court 25 Official result
10 Jun 18 2:30PM Armidale District  13 drew 13  Forbes Court 18 Official result
10 Jun 18 2:30PM Narrandera  25 def 14  Lake Cargelligo Court 21 Official result
10 Jun 18 2:30PM Young & District  8 def by 37  Muswellbrook Court 26 Official result
10 Jun 18 2:30PM Lower Clarence  23 def 11  Goulburn & District Court 27 Official result
Round 28
11 Jun 18 8:30AM Singleton  27 def 14  Mount Druitt Court 21 Official result
11 Jun 18 8:30AM Macleay  10 def by 18  Tumut Court 26 Official result
11 Jun 18 8:30AM Grafton  20 def 16  Port Stephens Court 27 Official result
11 Jun 18 8:30AM Tamworth  17 def 9  Mudgee District Court 16 Official result
11 Jun 18 8:30AM Brunswick Byron  26 def 7  Kurri Kurri Court 24 Official result
11 Jun 18 8:30AM Eurobodalla  18 def 10  Quirindi Court 19 Official result
11 Jun 18 8:30AM Blayney  17 def 9  Armidale District Court 18 Official result
11 Jun 18 8:30AM Forbes  26 def 13  Narrandera Court 23 Official result
11 Jun 18 8:30AM Lake Cargelligo  15 def by 24  Young & District Court 25 Official result
11 Jun 18 8:30AM Muswellbrook  25 def 11  Lower Clarence Court 17 Official result
11 Jun 18 8:30AM Goulburn & District   v   Bye  
Round 30
11 Jun 18 9:30AM Tumut  10 def by 25  Singleton Court 25 Official result
11 Jun 18 9:30AM Port Stephens  19 def 15  Macleay Court 27 Official result
11 Jun 18 9:30AM Mudgee District  18 def 14  Grafton Court 19 Official result
11 Jun 18 9:30AM Bye v Tamworth  
11 Jun 18 9:30AM Kurri Kurri  17 def 16  Mount Druitt Court 21 Official result
11 Jun 18 9:30AM Quirindi  0 def by 0  Brunswick Byron Court 26 Official result
11 Jun 18 9:30AM Armidale District  19 def 10  Eurobodalla Court 18 Official result
11 Jun 18 9:30AM Narrandera  8 def by 18  Blayney Court 24 Official result
11 Jun 18 9:30AM Young & District  12 def by 24  Forbes Court 17 Official result
11 Jun 18 9:30AM Lower Clarence  17 def 11  Lake Cargelligo Court 23 Official result
11 Jun 18 9:30AM Goulburn & District  8 def by 34  Muswellbrook Court 16 Official result
Round 32
11 Jun 18 10:30AM Singleton  25 def 17  Port Stephens Court 23 Official result
11 Jun 18 10:30AM Macleay  12 def by 16  Mudgee District Court 21 Official result
11 Jun 18 10:30AM Grafton  12 def by 25  Tamworth Court 26 Official result
11 Jun 18 10:30AM Tumut  16 def 14  Kurri Kurri Court 25 Official result
11 Jun 18 10:30AM Mount Druitt  27 def 8  Quirindi Court 24 Official result
11 Jun 18 10:30AM Brunswick Byron  22 def 10  Armidale District Court 19 Official result
11 Jun 18 10:30AM Eurobodalla  15 def by 16  Narrandera Court 18 Official result
11 Jun 18 10:30AM Blayney  16 def 11  Young & District Court 27 Official result
11 Jun 18 10:30AM Forbes  20 def by 21  Lower Clarence Court 16 Official result
11 Jun 18 10:30AM Lake Cargelligo  15 def 12  Goulburn & District Court 17 Official result
11 Jun 18 10:30AM Muswellbrook   v   Bye  
Round 34
11 Jun 18 11:30AM Mudgee District  24 def 21  Singleton Court 18 Official result
11 Jun 18 11:30AM Tamworth  27 def 7  Macleay Court 19 Official result
11 Jun 18 11:30AM Bye v Grafton  
11 Jun 18 11:30AM Kurri Kurri  14 def by 16  Port Stephens Court 21 Official result
11 Jun 18 11:30AM Quirindi  0 def by 0  Tumut Court 26 Official result
11 Jun 18 11:30AM Armidale District  29 def 9  Mount Druitt Court 16 Official result
11 Jun 18 11:30AM Narrandera  5 def by 35  Brunswick Byron Court 24 Official result
11 Jun 18 11:30AM Young & District  20 def 16  Eurobodalla Court 27 Official result
11 Jun 18 11:30AM Lower Clarence  8 def by 17  Blayney Court 25 Official result
11 Jun 18 11:30AM Goulburn & District  22 def 14  Forbes Court 23 Official result
11 Jun 18 11:30AM Muswellbrook  32 def 3  Lake Cargelligo Court 17 Official result
Round 36
11 Jun 18 12:30PM Singleton  9 def by 16  Tamworth Court 25 Official result
11 Jun 18 12:30PM Macleay  8 def by 19  Grafton Court 21 Official result
11 Jun 18 12:30PM Mudgee District  16 def 14  Kurri Kurri Court 18 Official result
11 Jun 18 12:30PM Port Stephens  0 def 0  Quirindi Court 24 Official result
11 Jun 18 12:30PM Tumut  12 def by 17  Armidale District Court 26 Official result
11 Jun 18 12:30PM Mount Druitt  25 drew 25  Narrandera Court 16 Official result
11 Jun 18 12:30PM Brunswick Byron  24 def 10  Young & District Court 17 Official result
11 Jun 18 12:30PM Eurobodalla  8 def by 20  Lower Clarence Court 23 Official result
11 Jun 18 12:30PM Blayney  22 def 14  Goulburn & District Court 27 Official result
11 Jun 18 12:30PM Forbes  17 def by 23  Muswellbrook Court 19 Official result
11 Jun 18 12:30PM Lake Cargelligo   v   Bye  
Round 38
11 Jun 18 1:30PM Grafton  18 def 17  Singleton Court 24 Official result
11 Jun 18 1:30PM Bye v Macleay  
11 Jun 18 1:30PM Kurri Kurri  17 def by 31  Tamworth Court 27 Official result
11 Jun 18 1:30PM Quirindi  0 def by 0  Mudgee District Court 16 Official result
11 Jun 18 1:30PM Armidale District  22 def 16  Port Stephens Court 25 Official result
11 Jun 18 1:30PM Narrandera  12 def by 23  Tumut Court 18 Official result
11 Jun 18 1:30PM Young & District  26 def 17  Mount Druitt Court 23 Official result
11 Jun 18 1:30PM Lower Clarence  6 def by 21  Brunswick Byron Court 21 Official result
11 Jun 18 1:30PM Goulburn & District  23 def 18  Eurobodalla Court 17 Official result
11 Jun 18 1:30PM Muswellbrook  23 def 13  Blayney Court 19 Official result
11 Jun 18 1:30PM Lake Cargelligo  9 def by 21  Forbes Court 26 Official result
Round 40
11 Jun 18 2:30PM Singleton  13 def by 23  Macleay Court 27 Official result
11 Jun 18 2:30PM Grafton  31 def 15  Kurri Kurri Court 25 Official result
11 Jun 18 2:30PM Tamworth  0 def 0  Quirindi Court 24 Official result
11 Jun 18 2:30PM Mudgee District  19 drew 19  Armidale District Court 16 Official result
11 Jun 18 2:30PM Port Stephens  20 def 14  Narrandera Court 18 Official result
11 Jun 18 2:30PM Tumut  24 def 14  Young & District Court 26 Official result
11 Jun 18 2:30PM Mount Druitt  15 def by 16  Lower Clarence Court 17 Official result
11 Jun 18 2:30PM Brunswick Byron  28 def 9  Goulburn & District Court 23 Official result
11 Jun 18 2:30PM Eurobodalla  3 def by 41  Muswellbrook Court 21 Official result
11 Jun 18 2:30PM Blayney  31 def 11  Lake Cargelligo Court 19 Official result
11 Jun 18 2:30PM Forbes   v   Bye  

Fixture Last updated: 11 Jun 18 3:41PM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.